Kurucunun Mesajı

Kurucunun Mesajı

Saygıdeğer Anneler ve Babalar;

“Küçüklerimize şefkat etmeyen bizden değildir” diyen bir Peygamberin ümmeti olarak çocuklarımıza, geleceğimizin teminatı yavrularımıza daha iyi bir yaşam hazırlayabilmek için siz değerli aileleri ile birlikte ortak bir payda da yavrularımıza gereken şefkat ile birlikte güvenli, huzurlu, modern disiplin anlayışı içinde sevgi dolu bir ortamda özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerimize bağlı bir bireyler yetiştirmenin bilinci ile yola çıkmış bulunmaktayız.

Gelecek nesiller ve istikbalimiz iyi yetişmiş, kendinden emin, özgüveni tam insana saygıda kusursuz, hedefleri büyük, akıllı, bilgili, özgüvenli, donanımlı çalışkan nesillerin elinde şekil bulacaktır. Bu amaçla; böyle bir nesil yetiştirmek üzere en azından bunu hedef alarak okulumuzu açmış ve değerli öğretmenlerimize teslim etmiş bulunmaktayız. Bizler “beşikten mezara kadar ilim tahsil ediniz” mesajına muhatap bir medeniyetin mensupları olarak biliyoruz ki eğitim hiç bitmeyen bir süreçtir. Aile, çevre, okul, iş ortamı vb. sosyal mekânlarda birbirini tamamlayarak devam eder. Bunu dikkate alarak yavrularımızın gelecekte oluşturmuş olacağı sosyal çevre, aile, arkadaşlık vb. ortamlarını şekillendirecek bilinçli bir birey olmasına yardımcı olacak her türlü bilgi ve materyal ile aile yapınıza uygun bir gelecek hedeflemekteyiz.

Gerek fiziki yapı gerekse eğitim kadrosu olarak tüm hassasiyetin gösterildiği kurumumuza eğitimde kaliteyi, disiplini, arayan ve arzulayan tüm velilerimizi bekliyoruz.

Saygılarımla.

Veli VURAL - Kurucu

©2017 Minik Adımlar Kreş ve Anaokulu

E-Bülten

Minik Adımlar Kreş ve Anaokulundan Duyuru ve Haberlerinden Haberdar Olmak İçin Bültenimize Kaydolun