Biz Kimiz?

image

Biz Kimiz?

Bir idealist tarafından kurulan Minik Adımlar Okul Öncesi Eğitim Kurumu geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın milli ve manevi değerlerimiz ışığında yetiştirilmesi için geleceğe güvenle bakan nesiller yetiştirmek üzere yola çıkan, kaliteli ve güvenilir bir eğitim anlayışıyla doğru zaman doğru kadro ile çocuklarınızın emin ellerde olmasının teminatı, şefkatin, ilginin ve sizlerin değer verdiği dünyanın en güzel varlıklarını emanet olarak gören bir kurumdur.


Eğitim anlayışı; milli ve manevi değerlerin yanında okul öncesi eğitiminde şart olduğunu ve bunları yavrularına öğretirken bir oyun oynuyormuş gibi severek, isteyerek ve ömrü boyunca unutamayacağı anılar ve öğrenimler olmayı hedeflemektedir.


Çünkü biz biliyoruz ki bu yaşlarda ne öğrenilirse öğrensin severek ve isteyerek öğrendiği her şeyi hafızasından silinmeyeceği, hatta sizlerin bile bazen unuttuğu şeyleri yavrunuzdan duyacağınızdan eminiz.


Biliyoruz ki “Bugünün Minik Adımları, Geleceğin Büyük adamları” olacaktır. Biz kendimize Okul Öncesi Eğitim’de güveniyoruz, bu güveni ve kaliteyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.


 Minik Adımlar kreş ve anaokulu, geniş iç mekanı, modern uyku odası,etkinlik sınıfları, kalorisi zenginleştrilmiş mutfağı ve profosyonel kadrosu ile geleceğimiz olan çocuklarımıza en uygun hizmeti veren kuruluştur.


Kreşteki sınıflar çocukların psikomotor, bilişsel, duyuşsal, sosyal ve dil gelişimleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Etrafı çevrili bahçemizde çocuklarımızın güvenle ve gönüllerince koşup oynayabilecekleri oyun parkı bulunmaktadır.

Kreşimizin faaliyet odalarında çocuklarımıza kesme, origami, yırtma, boya, resim çalışmaları yaptırılarak çocuklarımızın el becerilerinin, hayal güçlerinin ve kendilerine olan güvenlerinin artması hedeflenmektedir.


Birey hayat boyu öğrendiklerinin % 70'sini okul öncesi dönemde öğrenir. Minik kalpler Kreşi olarak bunun farkındayız. Çocuğunuz kreşimizde okul öncesi dönemde öğrenmesi gereken tüm bilgileri öğrenecektir.

Çocuklara Psikomotor sosyal ve duygusal, özbakım dil ve bilişsel gelişimleri destekleyen eğitim verilmektedir. Özetle konuşma eğitimi, tuvalet eğtimi, dil gelişimi, bilişsel gelişime yönelik etkinlikler, drama, satranç, yüzme (sadece yaz aylarında), İngilizce, Müzik, Resim, Matematik, beden Eğitimi eğitimleri alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Çocuklarınız bizde tüm bu eğitimleri tamamıyla almaktadır. 


Kreşimize 2-6 yaş arası çocuklar kabul edilmektedir. Sabahçı, Öğlenci ve tüm gün devrelerinde yaş guruplarına göre çocuklar kreşimize kabul edilmektedir. Çocukların alt değişimi, uyku gibi öz bakımları da kreşimizde yapılmaktadır. 

Minik Adımlar kreşi olarak 5. yılımıza girmiş bulunmaktayız. Yılların getirdiği bilgi birikimiyle siz öğrencilerimize verebildiğimizin en iyisini vermeye çalıştık. Bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Bizlerden şimdiye kadar maddi manevi desteklerini esirgemeyen velilerimize, hayatlarındaki en tatlı zamanlarını kreşimizde geçiren öğrencilerimize ve ismini sayamadığım tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Sizler sayesinde bugünlere geldik. Bundan sonra da daha iyisi için mücadele edeceğiz.

 

©2017 Minik Adımlar Kreş ve Anaokulu

E-Bülten

Minik Adımlar Kreş ve Anaokulundan Duyuru ve Haberlerinden Haberdar Olmak İçin Bültenimize Kaydolun